Voorstraattoernooi 20 mei 2018

  

 Jeroen Bleyen en Kees Koogje winnen voor de
6e opeenvolgende keer het Voorstraattoernooi 2018

                                 Voorstraattoernooi in top drie mooiste toernooien.
Op eerste pinksterdag zondag 20 mei heeft DSP het 36e Voorstraattoernooi georganiseerd.
Net als voorgaande jaren was het hoofdtoernooi voor wedstrijdspelers weken vooraf volgeboekt. Tot en met Friesland en Vlaanderen hadden spelers zich ingeschreven. Ook het recreantentoernooi was dit jaar drukbezet. Aan dit toernooi deden maar liefst 33 equipes uit Voorschoten en omgeving mee.
Mede dankzij het mooie weer was het toernooi weer een groot succes. Enkele foutjes bij het wedstrijdsecretariaat, die zorgden voor wat discussie, konden de algehele goede sfeer niet drukken.

Het wedstijdtoernooi werd dit jaar voor de 6e keer op rij gewonnen door Kees Koogje van de vereniging Midi uit Delft die met Jeroen Bleyen het team Venema/Van Drunnen Littel van PUK uit Haarlem in de finale met 13-4 versloegen. Het team van Koogje kreeg naast een nieuwe wisselbeker ook een mooie geldprijs.
De uitslagen in het hoofdtoernooi waren daarmee als volgt:

Poule A
1e  plaats    Kees Koogje/Jeroen Bleyen(mix)
2e plaats     Jelle Venema/Thomas van Drunen Littel(PUK)

Poule B
1e plaats     Elior van Klaveren/Yanniek Baks (ABA)
2e plaats     Johan Mol/Simon op de Kelder(Midi)

Poule C
1e plaats     Carel Weber/Roy Oosthoek(DGW)
2e plaats     Dody Henze/Kees Henze(Grand Cru)

Poule D
1e plaats     Janna en Kasper Slappendel(Waddinxveen)
2e Plaats     Mirjam en Kim van Gellekom(Folâtre)

Poule E 
1e plaats     Lars en Gerjan de Roos(Lemsterland)
2e plaats     Team Zemering(mix)

Het recreantentoernooi werd dit jaar gewonnen door het team Edwin de Boer en Dick de Graaf dat in de finale het team van de eveneens oudgedienden Daan en Thijs Breedveld versloeg.
De uitslagen van het recreantentoernooi waren als volgt:

Poul A   
1e plaats     Edwin de Boer en Dick de Graaf
2e Plaats     Daan Breedveld en Thijs Breedveld

Poule B
1e plaats     Linda Bitter en Marieke van der Meer
2e plaats     Anita Voster en Patricia van der Ham

Poule C
1e plaats     Ineke Buitendorp en Anneke Bayton
2e plaats     Gerard de Ru en Gerard de Ru jr.

Poule D
1e plaats     Theo Wissen en Ferry Dongelmans
2e plaats     Michel Aartman en Betthold van Veen

Het Voorstraattoernooi is met zijn 36e editie een van de oudste petanquetoernooien van het land.
Het is zelfs het oudste zogenaamde markttoernooi van Nederland.
Hoewel de te winnen prijzen in Voorschoten zeker niet tot de hoogste in Nederland behoren, komen veel topspelers voor de zeer goede sfeer toch graag naar Voorschoten. Door diverse spelers is ook aangegeven dat het Voorstraattoernooi absoluut tot de top drie van de mooiste toernooien in Nederland behoort. Naast die op het Museumplein in Amsterdam en die op de Markt in Delft. Zeker niet de minste locaties om mee te worden vergeleken.
Veel spelers bedankten de organisatie ook voor de gezellige sfeer en de goede organisatie van het toernooi.
Ook bij de prijsuireiking(foto) werd door een van de hoofdsponsor, Paul Bruijnzeels van La Casita, de goede organisatie van het toernooi door louter vrijwilligers van "De Six Prêt", als belangrijkste element voor het slagen van dit mooie toernooi genoemd.

De absolute wens en de bedoeling van de leden van de vereniging en de verschillende sponsors dat het Voorstraattoernooi in 2019 ook een 37e editie krijgt.  Door personele mutaties binnen de Voorschotense vereniging is het de vraag of het ook zo ver gaat komen. Mogelijk komt er echter hulp van de verenigingen buiten Voorschoten, die net als veel Voorschotenaren de waarde van het Voorstraattoernooi inzien en ook vinden dat dit mooie toernooi niet mag verdwijnen.
 

   

Voorstraattoernooi 4 juni 2017
Jeroen Bleyen en Kees Koogje
winnen voor de 5e opeenvolgende keer
het Voorstraattoernooi 


Hier volgt de uitslag van de wedstrijdspelers:
A-poule:
1e Kees Koogje + Jeroen Bleyen
2e Najib Elarkoubi + Simon op de Kelder

A-complementair:
1e Max Tophoven + Ron Bakker
2e Gerjan de Roos + Edwin van Rooijen

B-poule:
1e Menno en Tim van Drunen Littel
2e Erwin Laue + Leo van Marwijk

B-complementair:
1e Ruud Adam + Willem Zuidema
2e Peter van Amerongen + Jan Remy

C-poule:
1e Brian Kroon + Johan Mol
2e Gertjan Termoshuizen + Piet van der Brugge

C-complementair:
Gedeelde 1e plaats:
Hans Cammeraat + Stephen Tapper en Richard en Guido Starrenburg

D-poule:
1e Sandy Rikkers + Hans van der Veen
2e Adri en Geert Leijen

D-complementair:
Gedeelde 1e plaats:
Lenie Helmers + Etley Wong en Karin Hoenderdos + Rita Scholten

E-poule:
1e Roel Claase + Jean Paul Brands
2e Rob Meere + Nel Steijn

E-complementair:
Gedeelde 1e plaats:
Lars de Roos + Marsha Nuijten en Sandra Snoek + Johan Rieken

 

Thijs en Daan Bredeveld wonnen het recreantentoernooi.

De uitslag van het recreantentoernooi.

A-poule:
1e Thijs en Daan Bredeveld
2e Mart Riebroek + Ron Bel

B-poule:
1e Gerard met zoon Jayden de Ru
2e Juul van der Ham + Sanne de Ru

C-poule:
1e Rens Voster + Bart van Beest
2e Harm met dochter Nellehe Holt

D-poule:
1e Menno Stuivenberg + Cor van Lierop
2e Jorien van Bentem + Angelique Bredeveld

 
 

Voorstraattoernooi 2016 

 Na een spannende finale werden voor de vierde opeenvolgende keer
Jeroen Bleyen en Keeskoogje eerste met 13-12.

De uitslag:

Poule A:
1e. Jeroen Bleyen-Kees Koogje
2e. Dennis Mul-Richard Nijs
A-complimentair:
1e. Najib Elarkoubi-Simon op de Kelder

Poule B:
1e. Jeroen van Rijn-Adil Boudaif
2e. Raimon Tonen-Petra Kops
B-complimentair:
1e. Floor Heysteeg-Diny Heysteeg

Poule C:
1e. Hans van der Veen-Sandy Rikkers
2e. Conny Smithuis-Karin Schillemans
C-complimentair:
1e.Roby van Rooijen-Gerd Jan Roos

Poule D:
1e. Rob Meere-Nel Steyn
2e. Marcha Nuyte-Jobbie Schefferlie
D-complimentair:
1e. John Louwerens-Rob Kool

Poule E:
1e. Etienne Callenbach-Tiny Tophoven
2e. Ab Boes-Jan Mels
E-complimentair:
Caspers Slappendel-Janna Slappendel

Bij de recreanten werd het team Breedveld eerste.

  De Uitslag bij de recreanten is:
A-poule:
1e. Het team Breedveld

B-Poule:
1e. Stefan en Dick Molleman

C-poule:
1e. Maarten van Leeuwen-Jelco Rog

D-poule:
1e. Therese Avôt-Thea Logt

Voor meer foto's kijk in het fotoalbum.

 
   Kees Koogje en Jeroen Bleyen winnen voor de derde achtereenvolgende keer Het Voorstraattoernooi 2015.

 
Uitslag Voorstraattoernooi 2015

A-Poule: 
1. Kees Koogje-Jeroen Bleyen
2.Jack Schillemans-Eric Telkamp

A- Complimentair:
1. Jerril Bang A Foe-Trieu Nguyên

B- Poule: 
1. Frans Velthuis-Brian Kroon
2.Essa Agzoul-Moussa Agzoul

B- Complimentair: 
1. Marco Zijderveld-Simon Vogelaar

C- Poule: 
1. Max en Ludwig van Tophoven
2. Fred en Patra Kops

 C- Complimentair:
1. Thomas van Drunen Littel-Leo Bos

D-Poule: 
1. Sander en Bart Beukers
2. Arnold Steiger-Alex Hazen

D-Complimentair:
1. Renate en Richard Nijs

E-Poule:
1. Jan Tonen-Ron Tielman
2. Athur de Vlieger-Henny Duchenne

E-Complimentai:
1.Ingrid Gouloze-Gerda Weber 

 

 Bij de Recreanten wonnen Henny Haaksma en Edwin de Boer.

 De uitslag van de ecreanten:

A-Poule:
1. Henny Haaksma-Edwin de Boer
2. Lex Stikvoort-Jan de Vrijer

B-Poule: 
1. Martijn Laurense-Jan Langenhorst
2. Theo van Wissen-Ferry Dongelmans

C-Poule
1. Jos en Bart de Koning

 

Kees Koogje en Jeroen Bleyen prolongeren titel Voorstraattoernooi 2014

  De Uitslagen van Het Voorstraattoernooi 2014:
 A-Poule:
1. Kees Koogje - Jeroen Bleyen
2. Jaap Jan de Vries - Jacques van der Meer
 
A-Complimentair: 
1. Marcel van Nieuwenhuizen - Dennis van Lent
 
 B-Poule: 
1.Janus Cramer - A. van Wezenberg
2.Monique Bakker - Jelle Veenema
 
B-Complimentair: 
1.Ruud Adam - Willem Zuidema
 
 C-Poule: 
1.Athur de Vlieger - Henny Duchenne
2.Frank Versluis v- Wilma Oosterbaan
 
C-Complimentair: 
1.Jan Koop - Dorus van der Kraan
 
D -poule: 
1.Wilma Plomp- Az-Eddine Bendouche
2.Charlie Schoonenberg - John Schoonenberg
 
D-Complimentair: 
02/01 Corry en Reijer Reijerse en Hans en Sonja van der Spek
 
E-Poule: 
1.Carel Weeber - Emiel Oosthoek
2.Gerda Weeber - Ingrid Goulooze
 
E-Coplimentair: 
Louis Batens en Jaap Spaans
 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

 

 

  Winnaars Voorstraattoernooi 2013
 
   K ees Koogje en Jeroen Bleyen
 
 
A-Toernooi:
 
1. Kees Koogje en Jeroen Bleyen Mix
2. Raymond Tonen en Jan Tonen PUK
 
B-Toernooi:
 
1. Hans van der Veen en Sandy Rikkers MIX
2. Milan Saunier en Michael Voorn MIX
 
C-Toernooi:
 
1. Menno van Drunen Littel en Tim van Drunen Littel PUK
2. Jeffrey de Lange en Bjorn Spanjer PUK
 
D-Toernooi:
 
1. Anne-Miek Broekhof en Jan van Leijden De Boel de Boule
2. Cor Kooij en Ludwig Tophoven MIX
 
E-Toernooi:
 
1. Renee d'Fonseca en Nico Ros ABA
2. Janneke Gravensteijn en Marco Zijdeveld MIX
 
 
Winnaars Van Het Recreanten Voorstraattoernooi 2013
 
A-Toernooi:
 
1. Toon Markus en Jan de Vrijer
2. Hans van der Peet en Aad van der Peet
 
B-Toernooi:
 
1. Jos de Koning en Max de Koning
2. Cor van Lierop en Menno Stuivenberg
 
C-Toernooi:
 
1. Jan van der Meer en Marion van der Meer
2. Frank Breuse en Willem van der Linden
 
Kijk Eens in Het fotoalbum



                          
  

Winnaars Voorstraattoernooi 2012

Richard vd Toorn en Annemarie vd Toorn van L'Esprit

 



A-Toernooi
1. Toorn, Richard vd / Toorn, Annemarie vd L'Esprit
2. Kempeneers, Noël / Schillemans, Jack Les Cailloux
  B-Toernooi
 1. Bos, Leo / Drunen Littel, Thomas van PUK
 2. Kok, Sven / Kok, Marco L'Esprit
C-Toernooi
 1. Reijerse, Corry / Reijerse, Reijer JBC Zoetermeer
 2. Voogt, Carola / Pialorsi, Martin De Goede Worp
D-Toernooi
 1. Landzaad, Hans / Landzaad, Arja JBC Vlaardingen
 2. Bonarius, Peter / Brouwer, Hans De Gooiers
  E-Toernooi
 1. Gorter, Wim / Vos, yvonne MIX
 2. Hoogeveen, Mieke / Bunnik, Koos 's-Gravenboules

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 De Winnaars Van Het recreantentoernooi Voorstraat 2012

                Erwin de Boer - Hennie Haaksma

 

Uitslagen Recreantentoernooi

Poule A

1 Erwin de Boer - Hennie Haaksma 

.
2 Martijn Laurense - Jan Langenhorst

 

Poule B

1 Toon Markus - Egbert Schaap Enterman
2 Ronald Fijen - Ronald Meijer

Poule C  

1  Pelle Vosters - Anita Vosters
2 Martin van der Ham - Juliette van der Ham

Poule D

1  Machiel Smid - Pieter de Vries
2 G. de Ru - Ramino

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------


   Winnaars Voorstraattoernooi 2011

Sander en Bart Beukers van MIDI

 

Uitslagen Hoofdtoernooi:

A-toernooi:
1. Bart en Sander Beukers - MID1
2. Dennie Verkerke / Sven Baeyens - Mix PC Schorpioen / PC Verbroedering (Belgie)

B-Toernooi:
. 1 Jerrill Bang-Afoe / Dennis Pol - Meng Plop / Boule de Boeuf
2. Hans van der Veen / Sandy Rikkers - De Goeden Worp

C-Toernooi:
. 1 Jeroen Bleyen / Jan Pelgrims - Mix PC Boekt / PC Mol (Belgie)
. 2 Hans en Arja Landzaad - Vlaardingen

 

D-Toernooi:
. 1 Henry Zeestraten / Jan Koop - MIDI
. 2 Istvan Elsendoorn / Kees Kroon - Nieuwegein

E-Toernooi:
1.Mw. Weber-Verhoef / Leen de Goede - L'Esprit
2.Sam de Wit / Jetty Stevens - De Six Prêt


Uitslagen Recreantentoernooi:

A-Toernooi:
. 1 Thijs en Daan Breedveld
. 2 Sebastiaan en Peter Koome

B-Toernooi:
. 1 Feike van Bentum / Max den Hollander
. 2 Lex Stikvoort / Erwin Disseldorp

C-Toernooi:
. 1 Erik Voogd / Didi Buuren
. 2 Harm Degenaar / Cock van Ooy

D-Toernooi: . 1 Jos de Koning / Jaap den Hollander 2. Patrick Visser / Isabel van der Ham

 

-------------------------------------------------- --------------------------- 

 

 

Prijswinnaars VOORSTRAATTOERNOOI 2010 - licentiehouders

 Jack Schillemans en Noël Kempeneers Winnen Voorstraattoernooi 2010.
Het Voorstraattoernooi was ook gezegd jaar Weer een grandioos succes.
80 Doubletten Hebben Onder ENL stralende ZON gestreden voor de ge ge PRIJZEN. Veel Bekende spelers Hadden Zich VOOR DIT Toernooi opgegeven. Bij De Recreanten streden 32 Doubletten . DUS U Kunt Zich Voorstellen DAT de Voorstraat ontmoette de Terrassen gevuld, Publiek Langs de Kant er gezellig uitzag. Het was Wederom ENL Zeer Geslaagde Dag en OP OP WIJ hoorden na afloop van Vele Mensen DAT ZIJ EEN Weer Fijne Dag Gehad Hadden, ontmoette van zonder Prijs.

A Poule: 1e Jack Schillemans en Noël Kempeneers Mengen
  2e Fred Kops en Conrad Bel PUK

 

B Poule: 1e Mauric vd Berg en Arjen Limonard PUK
  2e WF van Wezenberg en D. van Wezenberg L'Esprit

 

C Poule: 1e Brian Kroon en Hilbrand Meijer zoetermeer
  2e Saskia Schrammeijer en Mario de Filippus Mengen

 

D Poule: